Strona główna rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Twierdza Kraków ponownie doceniona

26 października 2023 r. w Pałacu Krzysztofory odbyło się Forum Turystyki, w czasie którego wręczono nagrody firmom i instytucjom w konkursie „Odys”. „Złoty Odys Kapituły” - najważniejsze wyróżnienie konkursowe – trafiło do Gminy Miejskiej Kraków.

Nagroda Odys - wręczenie
Fot. materiały UMK

Celem konkursu, organizowanego od 1995 r., jest promocja najlepszych pod względem jakości produktów i ofert z terenu Małopolski. Oceny zgłoszonych podmiotów dokonuje kapituła powołana przez organizatora – Krakowską Izbę Turystyki, w skład której wchodzą przedstawiciele samorządów gospodarczych i terytorialnych, uczelni wyższych, mediów oraz eksperci działający w branży turystycznej.

Kapituła w czasie tegorocznych obrad jednogłośnie przyznała najwyższe wyróżnienie – nagrodę „Złotego Odysa Kapituły” produktowi turystycznemu Twierdza Kraków. Członkowie kapituły docenili innowacyjne wykorzystanie dziedzictwa miasta, jego szerokie zastosowanie dla mieszkańców i turystów oraz zaangażowanie do współpracy dużego grona partnerów – obecnych władających dawnymi obiektami Twierdzy.

To już drugie wyróżnienie, które Twierdza Kraków otrzymała w tym roku. We wrześniu 2023 r. tytuł „Produkt Turystyczny Roku 2023” został jej przyznany przez ForumBiznesu.

Nagroda Złoty Odys

 

pokaż metkę
Osoba publikująca: Monika Jagiełło
Podmiot publikujący: Twierdza Kraków
Data publikacji: 2023-11-23
Data aktualizacji: 2023-11-23
Powrót

Zobacz także

Znajdź